Vivus atsiliepimai ir informacijos

Vivus

Kredito suma: nuo 100 € iki 3000

Kredito laikotarpis: nuo 30 dienų iki 24 mėnesių

Amžiaus apribojimas: 18 - 70 metų

Darbo valandos darbo dienomis: 7:00-22:00

Darbo laikas šeštadienį: 7:00-22:00

Darbo laikas sekmadienis: 7:00-22:00


Aprašymas

nuo 18 iki 70 metų, Swedbank, DNB, SEB, Citadele, Danske, Siauliu bankas

Kokiais būdais galima pateikti paraišką kreditui gauti?

A būdas. Pateikite paraišką internetu. Užpildykite paraišką užsiregistravę mūsų svetainėje arba prisijungę prie savo profilio. Išsirinkę sumą ir terminą, kuriam skolinatės, spauskite „Teikti paraišką“.

B būdas. Pateikite paraišką "Lietuvos spauda" arba "Narvessen" prekybos vietose! ! Užpildykite paraišką paskolaii gauti, sulaukite Vivus.lt konsultanto skambučio ir teigiamo atsakymo atveju pinigus Jums pervesime per 10 min.

 

C būdas. Pateikite paraišką "Vaskota" kioskuose! Užpildykite popierinę paraišką bei savo asmens tapatybės dokumentą paduokite kiosko darbuotojui. Sulaukite Vivus.lt klientų konsultanto skambučio ir teigiamo atsakymo atveju pinigai Jus pasieks per 10 min.

 

D būdas. Pateikite paraišką "PayPost" klientų aptarnavimo skyriuje! Informuokite darbuotoją apie norimo kredito dydį bei terminą. Darbuotojui patikrinus Jūsų duomenis gausite greitą atsakymą, ar Jums bus suteiktas kreditas. Teigiamo atsakymo atveju pinigai Jums bus išmokėti grynaisiais pinigais tame pačiame "PayPost" klientų aptarnavimo skyriuje.


Gauti kreditą

Atsiliepimai

Vivus atsiliepimai prieš 10 metų
Paskolos prireikė, kad galėčiau atlikti automobilio techninę apžiūrą. Svarstau apie naują paskolą, bet šiuo metu mano galimybės ją grąžinti nėra itin tvirtos, todėl atidedu planus vėlesniam laikui. Skolinausi iš jūsų, nes tai greita ir paprasta. Nereikia eiti į banką ir laukti eilėje – paraišką galiu pateikti man patogioje vietoje, man patogiu metu

Pridėti atsiliepimą

Vardas *
Įvertinimas *
Atsiliepimas
refresh
captcha
to top